Szkolenie pipeline Continuous Integration & Continuous Delivery/Deployment (CI/CD)

Szkolenie z pipeline Continuous Integration & Continuous Delivery/Deployment (CI/CD), ma na celu pomóc Twojemu zespołowi podrasować Twój obecny pipeline, być może całkowicie go przebudować, a jeżeli obecnie nie masz żadnego, to przygotować pierwszą wersję.

Pipeline CI/CD to serce całej organizacji, należy przykładać do niego dużą wagę. Wolne flow rzutuje cały proces wytwarzania oprogramowania, dlatego wspólnie będziemy doszukiwać się wąskich gardeł i powtarzających schematów, które można zautomatyzować.

Na warsztatach pokażemy Ci sprawdzone techniki pomagające utrzymać efektywny flow, ciekawe tricki w różnych narzędziach, które są lub zostaną zaprzęgnięte w Twój proces i ogólne dobre praktyki.

Wspólnie przećwiczymy możliwe scenariusze codziennej pracy i reakcję pipeline na zaistniałą sytuację, żeby każdy uczestnik wiedział, na co zwracać uwagę.

Ponieważ po warsztatach bardzo ważne jest codzienne stosowanie nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętego kanału na slacku GitWarsztatowym, na którym trenerzy zdalnie pomagają w napotkanych sytuacjach i odpowiadają na pytania. Dodatkowo udostępniamy również wersję offline prezentacji i materiałów, aby móc korzystać z nich w codziennej pracy.Kontakt

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub za pośrednictwem formularza.
Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce, a jeśli preferujesz szkolenie zdalnie, przeprowadzimy je poprzez platformę Google Meet.

Tomasz Skraskowski: 792 228 321
Krzysztof Morcinek: 737 692 782
E-mail: kontakt@gitwarsztaty.pl

Szkolenie z Dockera i szkolenie z Gita, są dla każdego, w różnych formach na różne potrzeby. Opowiedz nam swoją sytuację i wspólnie dobierzemy zakres szkolenia, np. wprowadzenie do Dockera od zera lub wprowadzenie do Gita od zera, czy np. optymalizacja pracy z Gitem w zespole, który już opanował podstawy. Pomagamy również usprawnić lub stworzyć od podstaw pipeline Continuous Integration & Continuous Delivery/Deployment (CI/CD).

Podziel się!

Jeżeli znasz programistów, którzy nie korzystają z wielu dobrodziejstw Gita lub Dockera, podziel się linkiem do inicjatywy GitWarsztaty, może dadzą się przekonać do zoptymalizowania swojej pracy.
Z góry dziękujemy! :)

{{ modalHeader }}