Szkolenie pipeline Continuous Integration & Continuous Delivery/Deployment (CI/CD)

Szkolenie z pipeline Continuous Integration & Continuous Delivery/Deployment (CI/CD), ma na celu pomóc Twojemu zespołowi podrasować Twój obecny pipeline, być może całkowicie go przebudować, a jeżeli obecnie nie masz żadnego, to przygotować pierwszą wersję.

Pipeline CI/CD to serce całej organizacji, należy przykładać do niego dużą wagę. Wolne flow rzutuje cały proces wytwarzania oprogramowania, dlatego wspólnie będziemy doszukiwać się wąskich gardeł i powtarzających schematów, które można zautomatyzować.

Na warsztatach pokażemy Ci sprawdzone techniki pomagające utrzymać efektywny flow, ciekawe tricki w różnych narzędziach, które są lub zostaną zaprzęgnięte w Twój proces i ogólne dobre praktyki.

Wspólnie przećwiczymy możliwe scenariusze codziennej pracy i reakcję pipeline na zaistniałą sytuację, żeby każdy uczestnik wiedział, na co zwracać uwagę.

Wielotygodniowe kursy video wymagają wiele dyscypliny i nie są dopasowane dokładnie pod Ciebie. Dzięki pomocy trenerów, szkolenie z CI/CD pomoże Ci nabyć wiedzę potrzebną na start, w dzień lub dwa.

Ponieważ po warsztatach bardzo ważne jest codzienne stosowanie nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętego kanału na slacku GitWarsztatowym, na którym trenerzy zdalnie pomagają w napotkanych sytuacjach i odpowiadają na pytania. Dodatkowo udostępniamy również wersję offline prezentacji i materiałów, aby móc korzystać z nich w codziennej pracy.

Darmowe materiały

Opis najważniejszych komend (A4)

Wybrane przełączniki do git log (A4)


Kontakt

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub za pośrednictwem formularza.
Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce!

Krzysztof Morcinek: 737 692 782
Tomasz Skraskowski: 792 228 321
E-mail: kontakt@gitwarsztaty.pl

Podziel się!

Jeżeli znasz programistów, którzy nie korzystają z wielu dobrodziejstw Gita lub Dockera, podziel się linkiem do inicjatywy GitWarsztaty, może dadzą się przekonać do zoptymalizowania swojej pracy.
Z góry dziękujemy! :)

{{ modalHeader }}