Szkolenie Docker od zera

Szkolenie Docker od zera jest to wprowadzenie do Dockera dla zespołów, które zaczynają z niego korzystać.
Objaśniamy teorię, ale skupiamy się na ćwiczeniach praktycznych.

Z Dockerem deploy systemu jest o wiele tańszy, szybszy i przyjemniejszy, a co za tym idzie mniej błędogenny. Docker służy również jako świetne usprawnienie codziennej pracy, dzięki któremu łatwo zautomatyzujesz różne zadania.

Po warsztatach z Dockera będziesz rozumiał zasadę działania poszczególnych mechanizmów i etapy tworzenia obrazu Dockerowego. Z nowymi umiejętnościami, poradzisz sobie zarówno z rozpoczęciem nowego projektu w kontenerach, jak i z dostosowaniem istniejącego projektu do wymagań Dockera.

Szkolenie da Ci umiejętności, dzięki którym unikniesz wielu kosztownych i stresujących błędów, na które skazana jest samodzielna nauka, np. źle zaprojektowany obraz powodujący problemy na produkcji.

Wielotygodniowe kursy video wymagają wiele dyscypliny i nie są dopasowane dokładnie pod Ciebie. Dzięki pomocy trenerów, Docker szkolenie pomoże Ci nabyć wiedzę potrzebną na start, w dzień lub dwa.

Ponieważ po warsztatach bardzo ważne jest codzienne stosowanie nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętego kanału na slacku GitWarsztatowym, na którym trenerzy zdalnie pomagają w napotkanych sytuacjach i odpowiadają na pytania. Dodatkowo udostępniamy również wersję offline prezentacji i materiałów, aby móc korzystać z nich w codziennej pracy.

Darmowe materiały

Opis najważniejszych komend (A4)

Wybrane przełączniki do git log (A4)


Kontakt

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub za pośrednictwem formularza.
Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce!

Krzysztof Morcinek: 737 692 782
Tomasz Skraskowski: 792 228 321
E-mail: kontakt@gitwarsztaty.pl

Podziel się!

Jeżeli znasz programistów, którzy nie korzystają z wielu dobrodziejstw Gita lub Dockera, podziel się linkiem do inicjatywy GitWarsztaty, może dadzą się przekonać do zoptymalizowania swojej pracy.
Z góry dziękujemy! :)

{{ modalHeader }}