Szkolenie Docker od zera

Szkolenie Docker od zera jest to wprowadzenie do Dockera dla zespołów, które zaczynają z niego korzystać.
Objaśniamy teorię, ale skupiamy się na ćwiczeniach praktycznych.

Z Dockerem deploy systemu jest o wiele tańszy, szybszy i przyjemniejszy, a co za tym idzie mniej błędogenny. Docker służy również jako świetne usprawnienie codziennej pracy, dzięki któremu łatwo zautomatyzujesz różne zadania.

Po warsztatach z Dockera będziesz rozumiał zasadę działania poszczególnych mechanizmów i etapy tworzenia obrazu Dockerowego. Z nowymi umiejętnościami, poradzisz sobie zarówno z rozpoczęciem nowego projektu w kontenerach, jak i z dostosowaniem istniejącego projektu do wymagań Dockera.

Szkolenie da Ci umiejętności, dzięki którym unikniesz wielu kosztownych i stresujących błędów, na które skazana jest samodzielna nauka, np. źle zaprojektowany obraz powodujący problemy na produkcji.

Ponieważ po warsztatach bardzo ważne jest codzienne stosowanie nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętego kanału na slacku GitWarsztatowym, na którym trenerzy zdalnie pomagają w napotkanych sytuacjach i odpowiadają na pytania. Dodatkowo udostępniamy również wersję offline prezentacji i materiałów, aby móc korzystać z nich w codziennej pracy.Kontakt

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub za pośrednictwem formularza.
Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce, a jeśli preferujesz szkolenie zdalnie, przeprowadzimy je poprzez platformę Google Meet.

Tomasz Skraskowski: 792 228 321
Krzysztof Morcinek: 737 692 782
E-mail: kontakt@gitwarsztaty.pl

Szkolenie z Dockera i szkolenie z Gita, są dla każdego, w różnych formach na różne potrzeby. Opowiedz nam swoją sytuację i wspólnie dobierzemy zakres szkolenia, np. wprowadzenie do Dockera od zera lub wprowadzenie do Gita od zera, czy np. optymalizacja pracy z Gitem w zespole, który już opanował podstawy. Pomagamy również usprawnić lub stworzyć od podstaw pipeline Continuous Integration & Continuous Delivery/Deployment (CI/CD).

Podziel się!

Jeżeli znasz programistów, którzy nie korzystają z wielu dobrodziejstw Gita lub Dockera, podziel się linkiem do inicjatywy GitWarsztaty, może dadzą się przekonać do zoptymalizowania swojej pracy.
Z góry dziękujemy! :)

{{ modalHeader }}