Szkolenie Git od zera

Szkolenie Git od zera jest to wprowadzenie do Gita dla zespołów, które zaczynają z niego korzystać. Na warsztatach przechodzimy od najprostszych poleceń do bardziej zaawansowanych, skupiając się na tym, dlaczego poszczególne mechanizmy działają w dany sposób, zamiast wykuwać polecenia na pamięć.

Świadomie dobierając polecenie Gita, podniesiesz swoją wydajność, oszczędzisz mnóstwo czasu, czyli pieniędzy i zwiększysz satysfakcję z pracy.

Naszym celem jest, żebyś po warsztatach poczuł Gita, oswoił się z jego filozofią i sposobem działania, a dzięki dobrym praktykom uniknął niekorzystnych nawyków. Im bardziej się Gita rozumie, tym przyjemniej się... programuje, a wpływ Gita na jakość pracy staje się odczuwalny.

Szkolenie da Ci umiejętności, dzięki którym unikniesz wielu kosztownych i stresujących błędów, na które skazana jest samodzielna nauka, np. utraty napisanego kodu.

Wielotygodniowe kursy video wymagają wiele dyscypliny i nie są dopasowane dokładnie pod Ciebie. Dzięki pomocy trenerów, git szkolenie pomoże Ci nabyć wiedzę potrzebną na start, w dzień lub dwa.

Ponieważ po warsztatach bardzo ważne jest codzienne stosowanie nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętego kanału na slacku GitWarsztatowym, na którym trenerzy zdalnie pomagają w napotkanych sytuacjach i odpowiadają na pytania. Dodatkowo udostępniamy również wersję offline prezentacji i materiałów, aby móc korzystać z nich w codziennej pracy.

Darmowe materiały

Opis najważniejszych komend (A4)

Wybrane przełączniki do git log (A4)


Kontakt

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub za pośrednictwem formularza.
Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce!

Krzysztof Morcinek: 737 692 782
Tomasz Skraskowski: 792 228 321
E-mail: kontakt@gitwarsztaty.pl

Podziel się!

Jeżeli znasz programistów, którzy nie korzystają z wielu dobrodziejstw Gita lub Dockera, podziel się linkiem do inicjatywy GitWarsztaty, może dadzą się przekonać do zoptymalizowania swojej pracy.
Z góry dziękujemy! :)

{{ modalHeader }}