Szkolenie Git od zera

Szkolenie Git od zera jest to wprowadzenie do Gita dla zespołów, które zaczynają z niego korzystać. Na warsztatach przechodzimy od najprostszych poleceń do bardziej zaawansowanych, skupiając się na tym, dlaczego poszczególne mechanizmy działają w dany sposób, zamiast wykuwać polecenia na pamięć.

Świadomie dobierając polecenie Gita, podniesiesz swoją wydajność, oszczędzisz mnóstwo czasu, czyli pieniędzy i zwiększysz satysfakcję z pracy.

Naszym celem jest, żebyś po warsztatach poczuł Gita, oswoił się z jego filozofią i sposobem działania, a dzięki dobrym praktykom uniknął niekorzystnych nawyków. Im bardziej się Gita rozumie, tym przyjemniej się... programuje, a wpływ Gita na jakość pracy staje się odczuwalny.

Szkolenie da Ci umiejętności, dzięki którym unikniesz wielu kosztownych i stresujących błędów, na które skazana jest samodzielna nauka, np. utraty napisanego kodu.

Ponieważ po warsztatach bardzo ważne jest codzienne stosowanie nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętego kanału na slacku GitWarsztatowym, na którym trenerzy zdalnie pomagają w napotkanych sytuacjach i odpowiadają na pytania. Dodatkowo udostępniamy również wersję offline prezentacji i materiałów, aby móc korzystać z nich w codziennej pracy.Kontakt

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub za pośrednictwem formularza.
Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce, a jeśli preferujesz szkolenie zdalnie, przeprowadzimy je poprzez platformę Google Meet.

Tomasz Skraskowski: 792 228 321
Krzysztof Morcinek: 737 692 782
E-mail: kontakt@gitwarsztaty.pl

Szkolenie z Dockera i szkolenie z Gita, są dla każdego, w różnych formach na różne potrzeby. Opowiedz nam swoją sytuację i wspólnie dobierzemy zakres szkolenia, np. wprowadzenie do Dockera od zera lub wprowadzenie do Gita od zera, czy np. optymalizacja pracy z Gitem w zespole, który już opanował podstawy. Pomagamy również usprawnić lub stworzyć od podstaw pipeline Continuous Integration & Continuous Delivery/Deployment (CI/CD).

Podziel się!

Jeżeli znasz programistów, którzy nie korzystają z wielu dobrodziejstw Gita lub Dockera, podziel się linkiem do inicjatywy GitWarsztaty, może dadzą się przekonać do zoptymalizowania swojej pracy.
Z góry dziękujemy! :)

{{ modalHeader }}