Szkolenie Szlifowanie Gita - większa wydajność i satysfakcja z pracy

Szkolenie Szlifowanie Gita, przeznaczone jest dla zespołów, które znają podstawy Gita, ale chcą usprawnić swoją pracę. Git leży u podstaw codziennych obowiązków każdego deva, opsa, devopsa, testera, specjalisty od security i... ogólnie każdego z branży IT. Efektywnie wykorzystany Git, to fundament wydajnej pracy.

W trakcie szkolenia ćwiczmy sytuacje z życia w zięte, żeby sprawnie radzić sobie sobie w różnych sytuacjach. Poznasz sprawdzone techniki, które usprawniają Twoją pracę, a nawet wpłyną na jakość wytwarzanego oprogramowania. Kładziemy również duży nacisk na zrozumienie co się w danym momencie pracy dzieje. Z nowymi umiejętnościami będziesz implementował funkcjonalności szybciej i czerpiąc z Tego większą przyjemność.

Ponieważ po warsztatach bardzo ważne jest codzienne stosowanie nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętego kanału na slacku GitWarsztatowym, na którym trenerzy zdalnie pomagają w napotkanych sytuacjach i odpowiadają na pytania. Dodatkowo udostępniamy również wersję offline prezentacji i materiałów, aby móc korzystać z nich w codziennej pracy.

Tematy, które poruszamy na warsztatach

  • Dwa słowa o konfiguracji
  • Czym jest HEAD i po co nam to wiedzieć
  • Co zrobić gdy zacommitowaliśmy lub wypushowaliśmy coś nie tak
  • Jedno słowo o cherry-pick
  • Łączenie branchy - rebase vs merge
  • Jak rebasować, żeby nie bolało
  • Push, force with lease, pull with rebase
  • 7 zasad dobrego commit message
  • Ostrzenie konsoli
  • Znasz .gitignore, poznaj i .gitattributesKontakt

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub za pośrednictwem formularza.
Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce, a jeśli preferujesz szkolenie zdalnie, przeprowadzimy je poprzez platformę Google Meet.

Tomasz Skraskowski: 792 228 321
Krzysztof Morcinek: 737 692 782
E-mail: kontakt@gitwarsztaty.pl

Szkolenie z Dockera i szkolenie z Gita, są dla każdego, w różnych formach na różne potrzeby. Opowiedz nam swoją sytuację i wspólnie dobierzemy zakres szkolenia, np. wprowadzenie do Dockera od zera lub wprowadzenie do Gita od zera, czy np. optymalizacja pracy z Gitem w zespole, który już opanował podstawy. Pomagamy również usprawnić lub stworzyć od podstaw pipeline Continuous Integration & Continuous Delivery/Deployment (CI/CD).

Podziel się!

Jeżeli znasz programistów, którzy nie korzystają z wielu dobrodziejstw Gita lub Dockera, podziel się linkiem do inicjatywy GitWarsztaty, może dadzą się przekonać do zoptymalizowania swojej pracy.
Z góry dziękujemy! :)

{{ modalHeader }}