Szkolenie Git poziom zaawansowany - podniesienie wydajności zespołu

Szkolenie na poziom zaawansowany Gita, przeznaczone jest dla zespołów, które znają podstawy Gita, ale chcą usprawnić swoją pracę. Git leży u podstaw codziennych obowiązków każdego deva, opsa, devopsa, testera, specjalisty od security i... ogólnie każdego z branży IT. Efektywnie wykorzystany Git, to fundament wydajnej pracy.

Na warsztatach przećwiczysz zaawansowane polecenia Gita, dzięki którym poradzisz sobie w trudnych sytuacjach, np. mergowaniu mocno rozjechanej historii. Poznasz sprawdzone techniki, które usprawniają Twoją pracę, a nawet wpłyną na jakość wytwarzanego oprogramowania. Z nowymi umiejętnościami będziesz implementował funkcjonalności szybciej i czerpiąc z Tego większą przyjemność. Brzmi jak utopia, ale potwierdzi Ci to każdy wprawny Giciarz ;)

Wielotygodniowe kursy video wymagają wiele dyscypliny i nie są dopasowane dokładnie pod Ciebie. Dzięki pomocy trenerów, Git szkolenie pomoże Ci nabyć wiedzę potrzebną na start, w dzień lub dwa.

Ponieważ po warsztatach bardzo ważne jest codzienne stosowanie nowych umiejętności, każdy uczestnik otrzyma dostęp do zamkniętego kanału na slacku GitWarsztatowym, na którym trenerzy zdalnie pomagają w napotkanych sytuacjach i odpowiadają na pytania. Dodatkowo udostępniamy również wersję offline prezentacji i materiałów, aby móc korzystać z nich w codziennej pracy.

Darmowe materiały

Opis najważniejszych komend (A4)

Wybrane przełączniki do git log (A4)


Kontakt

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, lub za pośrednictwem formularza.
Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce!

Krzysztof Morcinek: 737 692 782
Tomasz Skraskowski: 792 228 321
E-mail: kontakt@gitwarsztaty.pl

Podziel się!

Jeżeli znasz programistów, którzy nie korzystają z wielu dobrodziejstw Gita lub Dockera, podziel się linkiem do inicjatywy GitWarsztaty, może dadzą się przekonać do zoptymalizowania swojej pracy.
Z góry dziękujemy! :)

{{ modalHeader }}